Tenuta di Castel San Gimignano
In het hart van Toscane ‘Colle di Val d’Elsa’ liggen de vakantieappartementen van Tenuta di Castel San Gimignano. Met de bekende steden San Gimignano, Volterra en Siena in de buurt en de Chianti streek binnen handbereik is de ligging ideaal. Zeker omdat de kust ook nog eens binnen een uur te bereiken is! Met de vele faciliteiten zoals het zwembad met apart kinderbad, het restaurant met de typisch Toscaanse keuken, tennisbaan (indien vrij kan er ook op gevoetbald worden, 5tegen5), speeltuintje voor de kleinsten en jeu de boulesbaan, hebben deze Toscaanse appartementen alle ingrediënten voor een complete vakantie.










De 12 appartementen in het gedeelte bij het restaurant zijn verdeeld over 4 gerenoveerde boerderijen van natuursteen. Door de bouw 'in pietra' zijn de appartementen van zichzelf vrij koel, er is geen airco voorzien. De inrichting is sfeervol en heeft een typisch Toscaans karakter. Denk hierbij aan plafonds met houten balken, terracotta vloeren en meubels van massief hout. Elk appartement heeft een eigen terras met pergola en tuinmeubilair gelegen of aan het appartement zelf, of in de tuin. De voormalige boerderij op 600 meter is met behoud van de oorspronkelijke stijl volledig gerestaureerd tot een verblijf met 11 appartementen. De originele bouwstijl is terug te vinden in de details van de appartementen. Denk hierbij aan plafonds met houten balken en stenen bogen, terracotta vloeren en muren van natuursteen. Ter verkoeling beschikken de appartementen over plafondventilatoren, er is geen airconditioning.
De appartementen zijn voorzien van filter koffiezetapparaat, een magnetron kan op aanvraag geplaatst worden (bij voldoende beschikbaarheid).
Voorkeur voor verdieping en ligging (zwembad met of zonder kinderbad) kan worden aangegeven, geen garantie.
Type | Prijs | |
Tweekamerappartement / Bilocale 1 Slaapkamers Max 3 Personen BG-EV 30m2 Appartement met 1 slaapkamer op de begane grond of verhoogde verdieping (ca. 5 treden). |
Vanaf € 49 Bekijk alle prijzen en beschikbaarheid |
|
Driekamerappartement / Trilocale 2 Slaapkamers Max 5 Personen BG-EV 40m2 Appartement op de begane grond of eerste verdieping met plafondventilator in woonkamer en slaapkamers. Woonkamer met zithoek , televisie, volledig ingerichte keuken met eettafel en o.a. oven, koelkast met apart vriesvak, 4-pits kookplaat; slaapkamer met tweepersoonsbed; slaapkamer met twee eenpersoonsbedden; badkamer met douche. Terras met pergola en tuinmeubilair of balkon. In enkele driekamerappartementen is ruimte voor een extra bed. |
Vanaf € 59 Bekijk alle prijzen en beschikbaarheid |
|
Vierkamerappartement / Quadrilocale 3 Slaapkamers Max 6 Personen BG-EV 55m2 Appartement op de begane grond of tweede verdieping met plafondventilator in woonkamer en slaapkamers. |
Vanaf € 119 Bekijk alle prijzen en beschikbaarheid |
|
Vierkamerappartement Plus / Quadrilocale plus 3 Slaapkamers Max 6 Personen EV 65m2 Appartement op de tweede verdieping (echte trap), of op de verdieping, bereikbaar met 5 treden. Woonkamer met zitbank, televisie, volledig ingerichte keuken met eettafel en o.a. oven, koelkast met apart vriesvak, 4-pits kookplaat; drie slaapkamers; drie badkamers met douche. Beneden aan het trappetje een privé terras met pergola, tuinmeubilair en loungebank met zicht op het zwembad en tuin, of balkon (ca. 2,5 bij 2,5 m.) met tafel en stoelen met zicht op de binnenplaats. |
Vanaf € 119 Bekijk alle prijzen en beschikbaarheid |
Meerdere landhuizen - in totaal 23 appartementen en 4 kamers |
2 Zwembaden (waarvan 1 met apart kinderbad) (onverwarmd) Let op: badmuts verplicht. |
(Openings-/sluitingsdata voor-/ naseizoen afhankelijk van het weer 15.04 - 15.10) |
Restaurant/pizzeria met typisch Toscaanse keuken |
Ontbijt € |
Wifi bij receptie en restaurant (gratis) |
Tennisbaan/annex voetbalveld 5-tegen-5 € 6,00 overdag/€ 11,00 s'avonds |
Speelplek met schommel en glijbaantje bij de Borgo |
Kleine trampoline en tafeltennis bij de Villa (op 600m) |
Jeu de boulesbaan |
Centrale wasgelegenheid € |
Kookcursus op aanvraag € |
Bakker/bottega op 1 km voor vers brood |
Magnetron op aanvraag |
Halfpension € 27,00 p.p. (excl. drankjes) |
Boodschappenservice voor check in € 5,00 (excl. boodschappen) |
Babybedjes gratis beschikbaar incl. matras en bedlinnen |
Beschikbaarheid appartementen op aanvraag! |
In het gemoedelijke plaatsje Castel San Gimignano op ca. 1000 m, vindt u een klein winkeltje waar de eerste levensbehoefte verkrijgbaar zijn, waaronder vers brood en fruit. Verder zijn hier een restaurantje en twee barretjes te vinden. Het dorpje is gemakkelijk te bereiken via de provinciale weg met de auto, scooter of de fiets.
Heerlijk verblijf in prachtige accommodatie! Zowel het prettige appartement, inclusief prachtige buitenzitjes, als het zwembad en restaurant waren in uitstekende staat. Door de centrale ligging, vriendelijke mensen en zeer mooie uitvoering van het gehele complex, hebben we een heerlijke relaxte en fijne vakantie gehad! Ik kan dit dan ook absoluut aanraden!
Heerlijkj verblijf in prachtige accommodatie! Zowel het prettige appartement, inclusief prachtige buitenzitjes, als het zwembad en restaurant waren in uitstekende staat. Door de centrale ligging, vriendelijke mensen en zeer mooie uitvoering van het gehele complex, hebben we een heerlijke relaxte en fijne vakantie gehad! Ik kan dit dan ook absoluut aanraden!
Fantastische accommodatie in een geweldige omgeving. Mooi ruim appartement. Iedere ochtend voor een paar euro ontbijtje. Het restaurant dat bij de Tenuta serveert heerlijk eten. Zit iedere avond vol, ook met Italianen uit de omgeving.
Fantastische accommodatie in een geweldige omgeving. Mooi ruim appartement. Iedere ochtend voor een paar euro ontbijtje. Het restaurant dat bij de Tenuta serveert heerlijk eten. Zit iedere avond vol, ook met Italianen uit de omgeving.
Fantastische accommodatie in een geweldige omgeving. Mooi ruim appartement. Iedere ochtend voor een paar euro ontbijtje. Het restaurant dat bij de Tenuta serveert heerlijk eten. Zit iedere avond vol, ook met Italianen uit de omgeving.
Fantastische plek op een geweldige locatie om Toscane te verkennen. Heerlijk rustige omgeving met goed restaurant. Aanrader!
Een prachtige, verzorgde, rustgevende accommodatie! Appartementen zijn groot en alles is voorhanden. Het uitzicht is magnifiek en het restaurant een absolute aanrader. Mooie steden binnen een uur makkelijk aan te rijden. Een absolute aanrader!
Wij hebben een heerlijke week gehad hier. Het complex is erg sfeervol, wij hadden een prachtig uitzicht en we hebben ontzettend lekker gegeten in het restaurant waar de mensen erg vriendelijk waren. Een aanrader!
Een hele mooie, authentieke locatie. Mooi appartement met ruime slaapkamers. Ligging is super centraal en mooi landelijk en heerlijk rustig (overdag). Personeel is vriendelijk en behulpzaam. Restaurant was ook erg goed. De kaart is niet heel uitgebreid maar alles wat er op staat is goed en heeft een goede prijs. Ook handig dat je pizza's af kunt halen en desgewenst, ontbijten. Leuke tip: kookworkshop door de vrouwelijke kok! Zeker een aanrader om hier naar toe te gaan.
Een hele mooie, authentieke locatie. Mooi appartement met ruime slaapkamers. Ligging is super centraal en mooi landelijk en heerlijk rustig (overdag). Personeel is vriendelijk en behulpzaam. Restaurant was ook erg goed. De kaart is niet heel uitgebreid maar alles wat er op staat is goed en heeft een goede prijs. Ook handig dat je pizza's af kunt halen en desgewenst, ontbijten. Leuke tip: kookworkshop door de vrouwelijke kok! Zeker een aanrader om hier naar toe te gaan.